Fitness Monica

Napredna pretraga

Korpa

Vaša korpa je trenutno prazna.

You are here:
Dobro došli, gost
Korisničko ime Lozinka: Zapamti me

Pitanja u vezi steroida....
(1 pregleda) (1) gost
  • Strana
  • 1

TEMA: Pitanja u vezi steroida....

Pitanja u vezi steroida.... pre 6 godina, 9 meseci #356

• Taso
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 3
Imam jedno pitanje.... za kuru za kvalitetnu misicnu masu,naglasavam da bi to bila prva kura .... Sta mozete predloziti....?

Odg: Pitanja u vezi steroida.... pre 3 godina, 2 meseci #586

• david89
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
Potrebna mi je vasa pomoc, tj savet. Imam 26 godina, 173cm i 72kg, vezbam aktivno nekih 5,6 godina. Pre mesec ipo dana sam polomio vilicu i kako nisam mogao da treniram niti jedem normalno smrsao sam 10ak kila. Sada bih hteo da povratim kilazu ali kontam da mi kroz redovnu suplementaciju (proteini i ostalo) treba barem 3,4 meseca, ako ne i vise i puuuno, puuuno para, a toga nemam bas . Pa sam se raspitivao o steroidima, nisu ni on jeftini ali za ono sto ja zelim, a to je nekih 10ak kila za mesec ipo, dva, mislim da mi je isplativije i efikasnije, mada nije sve u tome. Znaci, interesuje me neki kraci ciklus od 6 do 10, 12 nedelja. Koja kombinacija bi mi najvise odgovarala, da li i sta bi pio u toku ciklusa protiv nezeljenih efekata, i sta bi i da li bi pio nesto nakon ciklusa za oporavak. Puno sam citao o ovome po raaaaznim forumima, ima raznoraznih strucnjaka i misljenja, i tooooliko su podeljeni da ja sto vise citam to sam vise zbunjeniji. I ne bi se bockao, oralno bi uzimao..
  • Strana
  • 1
Vreme za pravljenje stranice: 0.24 sekundi

Prijava